Marián Šupa
Autorizovaný predajca
Softvér Trimble Ag
Softvér Trimble Ag

Softvér Trimble Ag®: Kombinácia troch najmodernejších softvérových platforiem Connected Farm & trade, Farm Works Software a Agri-Data Solutions do jedného výkonného riešenia koncového typu. Tento nástroj typu "all-in-one" ponúka zákazníkom kompletné desktopové, webové a mobilné poľnohospodárske softvérové ​​riešenie, ktoré zjednodušuje správu poľnohospodárskych dát a zvyšuje produktivitu, ziskovosť a udržateľnosť pre poľnohospodárov, poradcov v oblasti pestovania plodín, maloobchodníkov a spracovateľov potravín. Vďaka našej špičkovej mobilnej aplikácii sa sledovanie záznamov z terénu, implementácia postupov poľnohospodárskej presnosti a meranie návratnosti investícií stáva jednoduchou a efektívnou úlohou.

Napríklad Riešenia pe farmárov obsahujú:

 • Plánovanie pestovania plodín
 • Vedenie terénnych záznamov
 • Nástroje mapovania poľnohospodárskej presnosti</ li>
 • Finančné nástroje
 • Mobilná aplikácia Trimble Ag

SMAG

Agreo&copy a Atland&copy sú informačné systémy riadenia farmy (FMIS), ktoré integrujú všetky činnosti farmy (plodiny, vinič, šľachtenie). S nimi môžete riadiť svoje poľnohospodárske technické operácie od výsevu po zber, predpovedať a kontrolovať oplodnenie, zásoby alebo dodávky, využívať nástroje, ktoré vám pomôžu dodržiavať nariadenia alebo vypočítať marže. Vďaka voliteľným modulom presného poľnohospodárstva, vďaka ktorým sú Atland a Agreo prvým FMIS, ktorý je kompatibilný s ISOXML vo Francúzsku, si tiež môžete ľahko vymieňať údaje s displejom vášho traktora:

 • Exportujte plánované úlohy, rady svojho poradcu alebo iba svoju farmu, polia a vstupy, aby ste mali všetky údaje potrebné na rýchle začatie úloh so svojim displejom
 • Exportujte mapy receptúr, ktoré vám poskytli naši partneri pre služby diaľkového snímania
 • Importujte a pridajte hodnotu úlohám a údajom zaznamenaným displejom do vášho FMIS

Topcon
Topcon

Riešenia správy dát šité na mieru pre každú činnosť

S agronomickým softvérom Topcon SGIS môžu používatelia efektívne a účinne ponúkať plány viacerých produktov a variabilných rýchlostí, ktoré sú prispôsobené pestovateľom, miestnym podmienkam a požiadavkám. Softvér SGIS sa stará o agronomické a ekonomické odporúčania a rozhodnutia o výnosnejšej rastlinnej výrobe. Riešenia správy údajov SGIS teraz zahŕňajú program SGISfarm pre majiteľa a prevádzkovateľov farmy, SGISpro pre profesionálneho agronóma a SGISenterprise, ktorý poskytuje presnú správu údajov v prostredí viacerých používateľov.

 

SGISfarm - Jednoduchá správa údajov pre majiteľov a prevádzkovateľov fariem

SGISfarm je ideálny pre profesionálneho poľnohospodára a je vybavený ľahko použiteľným procesom na zefektívnenie tvorby plochých a variabilných máp bez zníženia kvality alebo presnosti. Tento proces sa zameriava na overené odporúčané metódy, ktoré sú vopred pripravené do ľahko dostupných šablón, aby sa eliminoval komplexný proces vytvárania rovníc. Program SGISfarm importuje a spravuje všetky typy údajov, ktoré sú rozhodujúce pre úspešnú poľnohospodársku činnosť. Typy údajov: údaje o pôdnom teste, výnosoch a aplikované dáta, ako aj senzory plodín, informácie o pôde a topografii.

 

SGISpro - správa a analýza údajov pre profesionálneho agronóma

Na mieru šitý program pre poľnohospodára, agronóma alebo technologicky orientovaného poľnohospodára SGISpro je postavený na funkčnosti programu SGISfarm, ale pridáva mnoho výkonných analytických nástrojov, ktoré môžu byť použité na zdôraznenie vzťahov medzi výnosmi, informáciami o testovaní pôdy a aplikačnými údajmi. Používatelia SGISpro môžu efektívne ponúkať plány pre viac produktov a plány VRT prispôsobené tak, aby vyhovovali presným požiadavkám a nárokom pestovateľov. Predstavuje priemyselne exkluzívny proces prispôsobenia použitia variabilnej rýchlosti tak, aby zahŕňal miestne požiadavky, ako aj konkrétne požiadavky zákazníkov.

 

SGISenterprise - zjednodušenie spolupráce medzi viacerými používateľmi SGIS

SGISenterprise otvára novú škálu možností prepojenia medzi poľnohospodárom a agronómom. Používatelia programov SGISfarm a SGISpro môžu spolupracovať a mať prístup k rovnakej databáze. To znamená, že profesionálny používateľ môže spravovať viacerých používateľov farmy a mať prístup ku všetkým ich údajom. Výrobcovia sa zároveň môžu obmedziť iba na prezeranie údajov, ktoré sa týkajú ich činnosti. Topcon sa odlišuje tým, že používateľom poskytujeme príležitosť na úplnú kontrolu a prístup k ich údajom - tie sa nenahrávajú na vzdialený server, ale ukladajú na lokálnom serveri v mieste zákazníka.

Gatekeeper
Gatekeeper

Spoločnosť Gatekeeper, ktorá ponúka vedúci softvér na trhu vo Veľkej Británii a Írsku, poskytuje pestovateľom a poradcom kompletné riešenie zaznamenávania plodín a presného poľnohospodárstva.

Tento softvér spravuje úplné požiadavky na dodržiavanie a sledovateľnosť plodín a zároveň poskytuje podrobné správy o výrobných nákladoch až po úroveň jednotlivých odrôd a polí, aby sa zabezpečilo, že pre seba a svoju farmu budete prijímať tie najlepšie rozhodnutia. Pri integrácii s poradcami a ovládacími panelmi v kabíne Gatekeeper poskytuje životne dôležité integrované centrum pre údaje a informácie na farme. Presné údaje o poľnohospodárstve možno prezerať a zisťovať spolu so záznamami o úrode. Prenos údajov medzi Gatekeeperom a vašim strojom znižuje ručné zadávanie údajov, nepresnosti a časové oneskorenia. K dispozícii je aj overenie správy pesticídov a výživných látok.

365 FarmNet
365 FarmNet

365FarmNet - Digitálne riešenie pre poľnohospodárske podniky

 • Komplexná platforma riadenia fariem pre farmu každej veľkosti
 • Široký rozsah aplikácií pre rastlinnú výrobu a chov dobytka
 • Cloudová platforma uľahčuje inteligentnú správu údajov
 • Poskytovanie rozsiahlych základných údajov, ako sú prípravky na ochranu rastlín, hnojivá, odrody, lieky
 • Riešenia prijaté na splnenie rôznych požiadaviek
 • Aplikácie na zaznamenávanie mobilných údajov priamo v teréne alebo stodole
 • Počítačová komunikácia
 • Jednoduchá aplikácia presného poľnohospodárstva pre široké spektrum používateľov
 • Zadarmo v základnej verzii: správa farmy podľa súladu
 • Modulárne rozšírenie doplnkovými funkciiami, ktoré je možné pridávať jednotlivo
 • Integrácia partnerov: už viac ako 30 partnerov

365FarmNet je v Európe najväčší, viac ocenený cloudový softvér pre celú správu fariem bez ohľadu na veľkosť a typ prevádzky. Platforma 365FarmNet je nezávislá od výrobcu, medzisektorová, využíva partnerské aplikácie a pokrýva všetky funkcie potrebné na riadenie prevádzky. Počnúc plánovaním striedania plodín až po zber úrody, vrátane dôležitých tém, ako je aplikácia prostriedkov na ochranu rastlín a hnojív, od poľa po farmu, od dokumentácie po operačnú analýzu.

AO Agrar-Office

Náš softvér a služby pre váš úspech

Náš hlavný integrovaný systém riadenia poskytuje komplexný balík pre profesionálov vrátane služieb, ako sú indexy kariet trávnych porastov, dokumentačné nástroje, predpisy o hnojivách a denníky pastvín. Pre chovateľov hospodárskych zvierat poskytujeme plánovač dojníc, softvér na produkciu hovädzieho mäsa a chov hovädzieho dobytka, ako aj nástroj na výpočet a optimalizáciu krmív vrátane integrácie s miešačmi krmív.

Keď ste na cestách, mobilné nahrávanie je k dispozícii prostredníctvom aplikácie APP a palubného počítača. Medzi ďalšie vlastnosti patrí integrácia stroja a správa úloh, ako aj komplexná analýza a hodnotenie výsledkov. Tento softvér je kompatibilný so všetkými známymi výrobcami strojov.

 

Rastliny AO

Poskytujeme inovatívne softvérové ​​riešenia pre odborníkov v oblasti pestovania rastlín, ako sú indexy terénnych kariet, správa prenájmu a plôch, správa podoblastí, správa zásob a plánovanie hnojív.

 

AO Business

Vedieprehľad aj v hlavnej sezóne - či už ide o fakturáciu, účtovníctvo miezd, finančné účtovníctvo alebo strategické operačné plánovanie.

 

Aplikácie AO

Tieto inovatívne produkty vám pomôžu pri optimalizácii vašich poľnohospodárskych úloh a dajú sa ľahko synchronizovať s vašimi softvérovými produktmi AO Agrar Office.

Kontaktujte Nás

Ďakujeme za váš záujem o výrobky KUBOTA.
Pošlite nám svoju správu a my sa vám ozveme v najkratšom možnom čase.
Poradíme vám pri výbere vhodnej techniky pre poľnohospodárstvo, vinohradníctvo, ovocinárstvo, chov zvierat, údržbu zelene i pre lesníctvo.

Ďakujeme za vašu registráciu!

Ďakujeme za vašu registráciu! Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups! Niečo sa pokazilo.

Pri odosielaní formulára sa vyskytla chyba. Skúste to znova neskôr.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné. Aktualizujte na overený formát e-mailu
Toto pole je povinné. Aktualizujte na overený formát telefónneho čísla
Toto pole je povinné.

Marián Šupa

featured-content-map
J. Hollého 164
Veľké Kostoľany, 922 07
Otváracie hodiny
Pondelok
08:00 - 17:00
Utorok
08:00 - 17:00
Streda
08:00 - 17:00
štvrtok
08:00 - 17:00
Piatok
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 12:00

O nás

alt
Firma Marián Šupa – ŠUPA Technika podniká v oblasti predaja, servisu poľnohospodárskej, záhradnej, komunálnej a lesnej techniky. Čítaj viac

Servis

Od chvíle, keď si kúpite Kubotu, môžete si byť istí prvotriednym servisom. Čítaj viac
Adresa
Otváracie hodiny